Business Intelligence řešení

Proč je BI řešení pomocí Microsoft Excel právě pro Vás?

Máte objednávky uloženy v excelu, který má několik desítek MB
Trávíte spousty hodin vytvářením různých ekonomických přehledů
Používáte informační systém a chtěli byste mít přehled o datech, které si ukládáte
Chcete mít přehled o tom, co se ve Vaší firmě děje
Potřebujete vědět, kolik máte čistý zisk z prodeje
Rádi byste operativně reagovali na stavy na skladě
Ocenili byste porovnání dat v různých časových intervalech

Hlavní výhody BI řešení pomocí Microsoft Excel a Power Pivot

Vše tak, jak to znáte

Není potřeba instalovat další software nebo se učit novým věcem. Stačí mít nainstalovaný Microsoft Excel a můžete prohlížet všechny reporty o vašem podniku. Ve Vám známém prostředí se rychle zobrazí údaje, které potřebujete. Vše je k dispozici v přehledné a ucelené formě jen s daty, které Vás opravdu zajímají.

Vytvoříme Vám reporty na míru

Každý zákazník je unikátní a proto k němu tak přistupujeme. Vytvoříme reporty, které budou na míru Vaší společnosti a používaných technologií. Dostanete reporty podle Vašich požadavků a se všemi údaji, které budete potřebovat. Nic není překážkou a skoro všechny vaše požadavky je možné uskutečnit.

Nejnovější technologie

V našich reportech používáme posledních technologií a postupnů, takže Vám jsme schopni dodat vyspělé a spolehlivé řešení Business Intelligence pro Vaši firmu. Budete o krok napřed a připraveni na jakékoliv nenadálé situace ve firmě i mimo ni.

Reporty přístupné odkudkoliv

Díky Office 365 máte všechny reporty uložené v cloudu a dostanete se k nim kdekoliv a kdykoliv. Sdílení souborů a reportů ve firmě je velice jednoduché a rychlé. Mějte k dispozici stále aktuální data a grafy o Vašem podnikání.

Excel a Power Pivot

Základním stavebním kamenem celého systému je Microsoft Excel s bezplatným doplňkem Power Pivot. Díky této kombinaci jste schopni získávat data z různých zdrojů do jednoho datového modelu, který je uložen přímo v souboru Excelu. Data se aktualizují z těchto zdrojů pomocí tlačítka právě v tomto souboru, takže máte aktuální data na Vaše vyžádání. Z tohoto datového modelu se vytvářejí kontingenční tabulky a grafy, které zobrazují například informace o objednávkách, tržbách, nejvýnosnějších zákaznících atd.

Power Pivot

Power View a Power Map

Díky těmto dalším doplňkům se mnohonásobně rozšiřují možnosti prezentace dat v Excelu. Reporty vytvořené těmito technologii jsou intuitivní, rychlé a hlavně přehledné. Žádné tisíce řádku, spousta čísel a dalších. Všechna data jsou jednoduchá, přehledná a připravená na práci.

Excel 2013

Cloudové Power BI

Pokud chcete data sdílet s více uživateli, automaticky aktualizovat data, prohlížet reporty na internetu bez potřeby stažení na disk, tak je možné využít služeb Office 365 s Power BI. Reporty jsou uložené v cloudu, takže k nim máte přístup kdekoliv a kdykoliv. Data se automaticky aktualizují, takže máte nejčerstvější data ihned k dispozici. Můžete zobrazovat reporty za chodu přímo ve vašem telefonu nebo tabletu.

Power BI

Přemýšlíte o business intelligence? Kontaktujte nás